Paweł Ryszkowski

5,0
2 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Ryszkowski

Najlepsza rola Ryszkowskiego w jego całej karierze. Jego talent, wrażliwość i profesjonalizm przejawiają się w jego grze. Moim zdaniem może nie nominacja do Oscara, ale na Cannes pewniak.

Karlo310

Dokładnie, jak dla mnie Ryszkowski to do doprawdy epicka postać w historii polskiego kina. Jego umiejętność znalezienia się w każdej sytuacji sprawia, że jest bohaterem niezwykle wiarygodnym. Swoją grą wiele wnosi do fabuły filmu. Bez niego "Statyści" nie byli by tym samym filmem.

viper1426

Chciałbym też dodać, że w "Maksie i Filipie" jego gra aktorska też jest na wysokim poziomie. Nie powstydzono by sie jej w Hollywood. Jeśli tak dalej pójdzie to niedługo będziemy mogli oglądać naszego rodaka w nowych superprodukcjach zza oceanu.

Karlo310

Święta prawda. Chętnie zobaczył bym go w u boku takich gwiazd jak np. Johny Deep. Mam nadzieję, że zobaczę go w jeszcze nie jednym filmie.

viper1426

Jestem ciekaw jak Paweł Ryszkowski odnajdzie się w dramatach psychologicznych. Co prawda ma do tego talent jednak musi mieć też do tego odpowiedni warsztat aktorski wzbogacony o sporo doświadczeń, chciałbym go zobaczyć w filmie typu " Piękny Umysł"

Karlo310

Masz racje. To na pewno była by niezła gratka dla miłośników takiego kina. Paweł to na pewno bardzo zdolny i wszechstronnie uzdolniony młody aktor. Gdyby w naszym kraju było więcej takich jak on nasze kino mogło by osiągnąć naprawdę wysoki poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones