Anna Romantowska

7,3
6 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Romantowska

Widziałem kilka filmów i seriali z jej udziałem,ale najbardziej polubiłem ją w "Matkach,żonach i kochankach".Była tam moją ulubioną bohaterką.Strasznie podoba mi się sposób jej gry.Jako Wiktoria jest trochę taka niezpobierana,nieobecna,trochę zagubiona,ale bardzo kobieca i ujmująca.Chyba ta jej subtelność mnie zachwyca.W jednym z wywiadów,gdy mowa była o urodzie i upływie czasu powiedziała,że się tego nie obawia,bo nigdy nie była piękna.A ja się z tym nie zgadzam :) Lubię jej typ urody i w ogole ją jako sobę.Skromna kobieta i tyle.

Martin_Eden

zgadzam sie z opinią,jest jedna z nielicznych polskich aktorek,które są bardzo naturalne i maja pewien swoj specyficzny sposob gry oraz bycia na ekranie.jest ona kobietą,która w zasadzie nigdy sie nie zmienia.i tez bardzo polubilam ja w "Matkach,zonach...." szkoda,ze nie ma juz takich seriali :) pozdrawiam
p.s dziwi mnie tylko bardzo,ze nie ma na tej stronce jej zdjecia!!przeciez jest to znana aktorka o jej zdjecie nie powinno byc trudno!tyle,ze ja chyba nie umiem tego zmienic:/

Martin_Eden

też się zgadzam, kwintesencja kobiecości, genialny głos, który wyraża uczucia, i nie rozumiem jak TAKI głos może kogoś irytować.
Była genialna w słuchowiskach Trójkowych czytając "Anię z Zielonego Wzgórza"

Martin_Eden

W serialu "Czas Honoru" jej rola jest bardzo przejmująca.

Martin_Eden

ona w każdej roli jest zajebista . Aż dziw że nie są jej oferowane role w ambitnym dobrym polskim kinie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones