PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 365
ocen
5,9 10 1 11365
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

jak wyzej.
pol sali wyszlo z seansu mniej wiecej po polowie filmy, czesc juz na poczatku. jesli macie ochote napluc sobie w brode za zmarnowane 15 pln to polecam :)

DaVin_3

dobre:-)
ciekawe ile osob kupilo bilety i w ogole nie weszlo, a ile wyszlo jeszcze na reklamach? :)

DaVin_3

Jestem zaskoczona Twoją opinią. Byłam na tym filmie i nawet mi przez myśl nie przeszło żeby wyjść. Bardzo mi się podobał i zapewniam, że nie pluję sobie w brodę za zmarnowane, w tym wypadku, 16 PLN. Polecam, obejrzyjcie. Jest się z czego pośmiać. Niektóre pokazane zjawiska są naprawdę świetnie zaobserwowane. I jestem pod dużym wrażeniem Kiersznowskiego i Romantowskiej.

DaVin_3

Ale nuda, kompletna nuda. Film jest defacto o niczym, strasznie sie wynudzilem, z czystej kultury nie wyszedlem w połowie.

alex8

To szkoda, bo trzeba bylo wyjsc i przejsc do sali gdzie grali Teksanska Masakre, pewnie bardziej by do gustu przypadlo...

ocenił(a) film na 1
zojka

Masakra spełnia swoje zadanie straszy i (przede wszystkim) obrzydza.
I w tym celu została stworzona
a statyści to przereklamowany przez krytyków dziennikarzy który uznali go za super komedie obyczajową
film nie spełnia tego co miało być duet Romantowska-Kiernaszowski, zdjęcia i nic więcej, ani śmieszne ani dramatyczne choć miało być jedno i drugie
a większość przesłania socjologicznego to żenada(chodzi o problemy społeczne, kulturowe itd.)Nie polecam
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones