PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 368
ocen
5,9 10 1 11368
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

Ludzie co się stało??? Przecież to całkiem porządny film,zupełnie nie rozumiem tak niskiej oceny...

ocenił(a) film na 7
eyjafjallajokull

Też tego nie rozumiem. Pamiętam że we wszelakich komentarzach był strasznie źle przyjęty. Może po prostu wszyscy myśleli że jak komedia, to będzie dużo śmiechu? Bo to był taki pozytywny film na którym się uśmiechamy. Miał bardzo fajny scenariusz, postacie, przyjemną muzykę i był sprawnie zrobiony (ja daję 7/10).

Swoją drogą w tym filmie widać różnicę między krytykami, a widzami, bo film akurat dostawał całkiem dobre oceny.

ocenił(a) film na 8
speiderman

Ja też czytałam wiele recenzji krytyków, w których pisali, że jest przyzwoity. Poza tym ten film został wyróżniony na festiwalu w Gdyni, a to już coś.

użytkownik usunięty
eyjafjallajokull

Zdecydowanie za niska nota. Zasługuje na mocne 7,5. Za to, co sobą reprezentuje wobec innych polskich "komedii".

ocenił(a) film na 7
eyjafjallajokull

Zgadzam się, w ogóle nie można na poważnie brać tych ocen użytkowników, bo jak widać to jest szara masa podatna na reklamę. Oceny filmów pokrywają się z ilością reklam. "Statyści" to dobry przykład. Bardzo mądry i niełatwy film, do tego świetnie zrealizowany technicznie i z dobrym aktorstwem.

ocenił(a) film na 7
eyjafjallajokull

Film bardzo przyzwoity jak na Polskie realia. Ogląda sie go z przyjemnością. Może niektórzy z widzów oglądali zupełnie coś innego :)

użytkownik usunięty
eyjafjallajokull

Zgadzam się z przedmówcami, że film ma zbyt niską ocenę i cieszy mnie to, że jeszcze nie wszyscy na tym portalu postradali zmysły ;-) . Bo widzicie ,jak to powiedział Krzysztof Kiersznowski " Situejszyn in Poland nicht good" (czy jakoś tak). Sam wystawiłem filmowi MOCNĄ 7, choć zastanawiałem się nad "8" (sentyment do Konina, ehh...). Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

Taka słaba ocena, bo tutaj zagląda przeważnie młodzież (jak wiadomo u nas mało osób po trzydziestce korzysta z internetu), a młodzież oczekuje kiczu. Film był świetny. Wspaniałe zakończenie. Co tu gadać - nie spodziewałem się, aż tak dobrego kina!

użytkownik usunięty
Triko80

Ech ta młodzież normalnie całe zło świata, tylko że to nie młodzież robi filmy ale właśnie ludzie po trzydzestce.

ocenił(a) film na 8
eyjafjallajokull

Film nawet fajny, ale nie aż na tyle, zebym nie mogła się oderwać od telewizora...Jak na gatunek filmu-komedia, to było za mało do śmiechu, ale reszta jest fajna...ocena pozytywna...

ocenił(a) film na 8
Aniellicaa

Ja także uważam, że ma za niską notę!
Jetem także piewien, że ludzie oceniali go tylko na podstawie jego gatunku. Skoro komedia to ma być śmieszny, a ponieważ nie jest wcale taki śmieszny to znaczy, że się nie udał. Otóż nie. Film podobał mi się i to bardzo. Dużo scen było żenujących (chodzi mi tu o sceny w fabule), dużo śmiesznych jak i smutnych. Ogólnie sama fabuła wydaje mi się oryginala i ciekawa - poglądy chińczyków o polakach i odwrotnie ;P.
Głównym problemem wszystkich bohaterów była samotność - podobała mi się różnorodność w jej przedstawieniu (samotność po śmierci meża, rodziców, matki, ucieczce męża, żony). Miło, że film mimo wszystko kończy się takim happy endem. Hehe, zdjęcia tego zmarłego męża z murzynkami wymiatają :D.
pozdro
P.S. sory za stylistykę mojej wypowiedzi ...

eyjafjallajokull

Też uważam, że nota powinna być wyższa. Oglądałam wczoraj, film po prostu świetny! Nie to co jakieś "Tylko mnie kochaj" czy inne tego pokroju [nie obrażając oczywiście fanów, tych filmów z mało ambitną fabułą..] a w tym filmie był i śmiech [zabawne sytuacje] i łzy [śmierć, zdrada]. Jak dla mnie najlepszy film polski od czasów "Misia" - no ale to już moja opinia..

ocenił(a) film na 8
eyjafjallajokull

8/10.Chyba Czesi napisali nam scenariusz

ocenił(a) film na 1
eyjafjallajokull

Ja z nadzieja oglądałam ten film. CZekałam aż wkońcu cos się rozkręci ,zainteresuje mnie a tu NIC . NIe mogłam usiedziec na miejscu i oglądac tak się nudzilam ,ale jakos wytrzymałam i obejrzalam do końca. Fabula beznadziejna i bardzo nudny ;/

ocenił(a) film na 8
eyjafjallajokull

Też nie rozumiem skąd takie niskie oceny dostawał ten film. Ja osobiście daje 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones