PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 368
ocen
5,9 10 1 11368
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

Średni

ocenił(a) film na 6

Największa wadą filmu jest to, że trwa o pół godziny za dłuuugo! Możnaby temu zaradzic usuwając wątek bohatera granego przez Bartosza Opinię. Aktor miota się po ekranie i chyba sam nie wie w jakim celu. Plusem jest na pewno aktorstwo i fakt, że twórcy umieją obserwowac rzeczywistośc. Ale "Statyści" z pewnością nie zasłużyli na tyle nagród na festiwalu w Gdyni: Ewa Wencel stworzyła większą kreację niż Anna Romantowska, czemu więc dostały nagrody ex aequo? A przesadą była nagroda TVP. Pani z Telewizji, która ją wręczała, powiedziała, że widzowie czekają właśnie na takie filmy. Oj, nie takie filmy czekamy...

ocenił(a) film na 3
Bodil

Dla mnie niestety największą wadą filmu jest to, że w ogóle powstał, a nie ostatnie pół godziny.
Ciężko byłoby chyba usunąć wątek postaci granej przez B. Opanię, jakoże jest to główny bohater.
Całym filmem jestem bardzo rozczarowana, nudziłam się niesamowicie, poczucie humoru w ogóle nie pokrywające się z moim, historia banalna i płytka.
Najbardziej surrealistyczny chyba (w złego znaczeniu tego słowa, jeśli takie może mieć,jeśli nie, ja je tworzę:P ) był moment, kiedy mąż Bożeny przedstawia Sebastianowi prawdziwego ojca, ten wyciąga rękę i mówi: "Cześć, rodzice coś wspominali, że tato to tak naprawdę nie jest prawdziwy tato"... A to ci powitanie z życia wzięte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones