PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 368
ocen
5,9 10 1 11368
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

Byłem dziś w kinie na "Statystach" i muszę przyznać, że film jest ładny... Tzn. jest niezły, aktorzy spisali się bardzo dobrze, muzyka świetna, a cała historia na swój sposób - wciągająca. Trudno mi jednak pisać o tym filmie, bo mnie nie zachwycił. Jest dobry, śmieszny, ma sporo zalet, ale... Nie zachwyca. Może to dziwne, ale taka jest prawda.
Aczkolwiek, daje do myślenia. Nie powiem, zadumałem się troszkę nad swoim życiem. 9/10 mogę wystawić z czystym sumieniem.

ocenił(a) film na 8
Prosiaq

popieram, film nie jest olśnieniem ale jest bardzo dobry. Podobało mi się to, że film opowiada o zwykłych ludziach - z zaletami i wadami, takich z krwi i kości. Historia i wątki poszczególnych bohaterów nie są jak większość filmów spisem: co należy robić, jakim być itd. Pokazuje rzeczy jakimi są, bez kolorowania.
Humor nie jest oczywisty. Widz sam decyduje czy go to bawi, czy rozczula, czy ma to w...

Oczywiście polacy wolą oglądać głupie filmy typu Rambo niż coś wartościowego... na szczęście film został doceniony. Polecam tym, którzy w kinie szukają nie tylko "walenia po mordzie"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones