PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 365
ocen
5,9 10 1 11365
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

Oponuje za wprowadzeniem znaku braku jakości "FILMWEB ODRADZA".
Poszedłem na film z *małą* poprawka na jakość z uwagi na to, że film jest polski a jakies są filmyh polskie ( tak - są wyjątki ) to wszyscy wiemy. Ale ten film przerósł moje najśmielsze oczekiwania :
gra aktorska - to chyba żart chociaż tytuł dużo tłumaczy - tak to bywa jak statyści graja w filmie...
fabuła - to chyba jakaś kpina ... wyrwane niedpowiedziane wątki - zero logiki w działaniach aktorów.
scenariusz - ludzie piszą genialne rzeczy na serwetce na kolanie ale to NIE JEST jedna z nich - a wątpie, żeby napisanie tego scenariusza wymagało więcej wysiłku
komedia romantyczna - hmm ani komedia ani romantyczna...

kończe juz pastwienie się nad tym filmem bo szkoda czasu :) Pomyślcie dwa razy ( albo najlepiej więcej jeśli nadal się decydujecie żeby na niego iść ) przed wydaniem jakichkolwiek pieniędzy na ten film... tak szczerze to za darmo drugi raz też bym na niego nie poszedł ;)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
kabturek

Nie powiedziałbym, że brak logiki - brak jednolitości przekazu raczej, brak jakiegoś przewodniego pomysłu. Na początku zapowiada się głupia komedia, a potem drama na dramacie! Nie uważam, że film jest jakiś szczególnie marny, ale raczej marny. No igra aktorska - moim zdaniem nie najgorsza, Preis nawet udało się zniwelować teatralną manierę, PRAWIE;)

kabturek

Ciekawi mnie, jak można oponować za czymś?...
Ja akurat lubię polskie filmy i wydaje mi się, że jest jeszcze parę takich osób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones